FÚZE A AKVIZICE | GROUP AT s.r.o.

 

FÚZE A AKVIZICE

Poskytujeme poradenství na straně kupujících i prodávajících při transakcích v oblasti fúzí a akvizic. Jako poradce provádíme klienta akvizičním procesem, který pokrývá poradenství jak při nabývání nebo odprodeji podílů ve společnostech, tak i při odkupech nebo odprodejích částí společností, nebo některých významných aktiv či jejich souborů.

Poskytuje poradenské služby majitelům firem, kteří se rozhodli pro prodej svého podílu ve firmě a hledají nového majitele. Díky bohaté síti partnerů jsme ve spojení s českými i zahraničními investory, kteří uvažují o investování do společností v České republice.

Naše služby spojené s prodejem firmy jsou určeny zejména majitelům rodinných firem, nebo malých a středních podniků (MSP). Zajistíme komplexně celý proces prodeje firmy, který zahrnuje přípravu firmy na prodej, sestavení informačních materiálů o firmě, ocenění firmy, její due diligence, identifikaci a kontaktování potenciálních kupujících, hodnocení nabídek, přípravu manažerských prezentací, podporu v průběhu celého procesu prodeje firmy, asistenci při vyjednávání o prodeji firmy a finalizaci prodeje firmy.

Součástí služeb jsou i poradenské služby navazující na dokončenou transakci - zejména jde o podporu při restrukturalizaci, při ekonomické, organizační a personální optimalizaci a dalším financování podniku.

Další informace o procesu akvizice s Vámi rádi projednáme na osobním jednání.

 

Group AT s.r.o. | Truhlářská 1108/3, Nové Město, 110 00 Praha 1 | +420 602 119 850 |