O SPOLEČNOSTI | GROUP AT s.r.o.

 

O SPOLEČNOSTI

Společnost GROUP AT s.r.o. patří trvale mezi velice aktivní nezávislé české obchodní a poradenské společnosti s rozsáhlou působností v oblastech energetiky, velkoobchodu, fúzí a akvizic, restrukturalizací a firemních financí, aplikovaného výzkumu a developmentu se zaměřením na středně velké investice v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Nově se společnost věnuje i podpoře start-upů.

Dále se skupina GROUP AT zabývá zpracováním finančních, technických a ekonomických posudků a analýz pro veřejné i soukromé subjekty. GROUP AT v těchto aktivitách soustavně spolupracuje s významnými Českými firmami a mezinárodními bankami. Způsoby zpracování produktů mohou být různé a pohybují se od poradenství až po přímý výkon řízení dílčí oblasti nebo celé společnosti.

GROUP AT svým klientům přináší efektivní a kreativní řešení, poskytuje reálný pohled na podnikání a nezávislá doporučení pro další rozvoj společností či start-up projektů. Realizuje také aplikace výsledků výzkumu v průmyslovém uplatnění a v neposlední řadě také import a export kvalitních energetických suroviny a zboží.

GROUP AT je logickou volbou pro menší, středně velké i velké společnosti díky profesionální pozornosti a zkušenostem, které tradičně poskytuje bez rozdílu všem svým klientům a obchodním partnerům.

Zkušenosti z regionu střední a východní Evropy (CEE):

 Široká síť klientů, investorů a obchodních partnerů

 Znalosti lokálních principů a podmínek

 Bohaté zkušenosti v oblasti poradenství a obchodu v regionu CEE

 Vynikající zkušenosti a velmi dobré jméno

 Úspěšné realizace projektů

 Realizace záměrů v oblasti energie a nemovitostí (převážně energie z alternativních zdrojů a čistých technologií)

 

Group AT s.r.o. | Truhlářská 1108/3, Nové Město, 110 00 Praha 1 | +420 602 119 850 |